Liczba gości online: 1
Zapytania ofertowe
Zapytanie ofertowe na usługę szkoleniową - Spawanie metodą MAG-135 dla 10 osób w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie janowskim (III) ” drukuj

edukacja_rozwoj.png

Projekt realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie janowskim (III) ”
w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój
Oś priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy
Działanie 1.1 - Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy - projekty pozakonkursowe
Poddziałanie 1.1.2 - Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz Zatrudnienia ludzi młodych

CS.5531.1.3.2017

Janów Lubelski, 21.07.2017r.

Zapytanie ofertowe na usługę szkoleniową.

Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim zaprasza instytucje szkoleniowe posiadające aktualny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy do składania ofert na przeprowadzenie szkolenia grupowego w zakresie: "Spawanie metodą MAG-135" dla 10 osób w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie janowskim (III) " w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Oś priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy Działanie 1.1 - Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy - projekty pozakonkursowe Poddziałanie 1.1.2 - Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz Zatrudnienia ludzi młodych, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

I. TRYB UDZIELNIA ZAMÓWIENIA

Zamówienie o wartości szacunkowej nie przekraczającej kwoty 30 000 euro zgodnie z art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2015r., poz. 2164 z późn. zm.).

II. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia grupowego

dla 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Janowie Lubelskim w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie janowskim (III) " w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Oś priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy Działanie 1.1 - Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy - projekty pozakonkursowe Poddziałanie 1.1.2 - Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz Zatrudnienia ludzi młodych, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w zakresie:

"Spawanie metoda MAG-135"

Kod CPV - 80530000-8 usługi szkolenia zawodowego.

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności praktycznych niezbędnych do podjęcia zatrudniania na stanowisku spawacza.

III. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

1. Szkolenie powinno obejmować min. 226 godzin zegarowych na 1 uczestnika szkolenia, w tym zajęcia teoretyczne, zajęcia praktyczne oraz praktykę zawodową w ilości 80 godzin zegarowych na 1 uczestnika szkolenia (10 dni roboczych po 8 godzin dziennie).

2. Program szkolenia, zakres tematyczny (zajęcia teoretyczne i praktyczne) programu szkolenia powinien być opracowany w oparciu o wytyczne Instytutu Spawalnictwa.

3. Szkolenie oraz egzamin muszą być przeprowadzone zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 27.04.2000 r.w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy pracach spawalniczych (Dz. U. z 2000 r., Nr 40, poz. 470) oraz zgodnie z normą europejską PN EN.

4. Wykonawca przeprowadzi kurs zgodnie z opracowanym i przedstawionym programem szkolenia, który musi zawierać wszystkie elementy wynikające z § 75 ust. 4 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 września 2010 r. w sprawie standardów i warunków prowadzenia usług rynku pracy (Dz. U. z 2010 r., Nr 177, poz. 1193 z późn. zm.) oraz jeżeli nie określają tego inne wytyczne bądź przepisy prawne, powinien uwzględniać wykorzystanie standardów kwalifikacji zawodowych i modułowych programów szkoleń zawodowych, dostępnych w bazach danych prowadzonych przez ministra właściwego do spraw pracy internetowej (www.kwalifikacje.praca.gov.pl) w przypadku ich występowania.

5. Szkolenie ma zakończyć się egzaminem państwowym zgodnie z wytycznymi Instytutu Spawalnictwa, mającym na celu weryfikację kwalifikacji zawodowych i uzyskaniem dokumentu potwierdzającego kwalifikacje uczestników (egzamin ma być zorganizowany bezpośrednio po zajęciach praktycznych przed praktyką zawodową). Wykonawca w ramach kosztu szkolenia na uczestnika, powinien zorganizować ewentualny jednokrotny egzamin poprawkowy.

6. Zajęcia mogą odbywać się przez 6 dni w tygodniu, tj. od poniedziałku do soboty i powinny rozpoczynać się nie wcześniej niż o godz. 8,00, a kończyć nie później niż godz.16,00. Niedopuszczalne jest zaplanowanie i przeprowadzenie zajęć w niedzielę oraz dni ustawowo wolne od pracy.

7. Zajęcia przeciętnie nie mogą trwać mniej niż 25 godzin zegarowych w tygodniu, maksymalnie po 8 godzin zegarowych dziennie. Jedna godzina zegarowa szkolenia liczy 60 minut i obejmuje zajęcia edukacyjne liczące 45 minut oraz przerwę liczącą średnio 15 minut, przy czym długość przerw może być ustalana elastycznie.

8. Szkolenie powinno być przeprowadzone w systemie stacjonarnym. Nie dopuszcza się prowadzenia zajęć drogą elektroniczną, metodą e-learningu itp.

9. Przewidywany termin realizacji szkolenia: maksymalnie do 31 października 2017r.

Szczegółowa data rozpoczęcia i zakończenia szkolenia zostanie ustalona po wyborze oferty. W ofercie nie należy podawać konkretnych terminów realizacji zamówienia, ponieważ nie będą one ważne dla Zamawiającego.

10.Miejsce odbywania szkolenia: Janów Lubelski lub poza Janowem Lubelskim, w odległości nie większej niż 100 km od siedziby Zamawiającego. W sytuacji, gdy zajęcia szkoleniowe odbywać się będą w miejscowości innej niż Janów Lubelski, Wykonawca zobowiązany jest zapewnić wszystkim uczestnikom szkolenia codzienny, bezpłatny transport pomiędzy Janowem Lubelskim a miejscem odbywania szkolenia i z powrotem. Koszty transportu powinny być wliczone w cenę szkolenia. W ofercie należy wskazać dokładny adres realizacji zajęć teoretycznych i praktycznych.

11.Praktyka zawodowa będzie odbywać się na terenie firmyFORTACO Sp. z o.o., ul. Lubelska 46, 23-300 Janów Lubelski, pod nadzorem opiekunów wyznaczonych przez firmę. Koszty praktyki zawodowej dla 10 osób zostały oszacowane przez firmę FORTACO Sp. z o.o. i uwzględnione w Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego.

Wymagane jest, aby umowa dotycząca organizacji praktyki pomiędzy wyłonionym

Wykonawcą a firmą FORTACO Sp. z o.o. była zawarta przed podpisaniem umowy szkoleniowej.

12.Każdy uczestnik powinien otrzymać na własność, za potwierdzeniem odbioru:

a) podręcznik dotyczący przedmiotu zamówienia (nie kopiowany, zawierający aktualne informacje);

b) długopis;

c) notatnik bądź zeszyt co najmniej 96-kartkowy;

d) teczkę z rączką do przechowywania i przenoszenia dokumentów;

e) odzież ochronną zgodnie z przepisami BHP (ubranie robocze, obuwie robocze, rękawice, nakrycie głowy).

Wszystkie materiały muszą być przygotowane i rozdane uczestnikom szkolenia w pierwszym dniu szkolenia, natomiast odzież ochronna w dniu rozpoczęcia zajęć praktycznych. Wykonawca przedstawi wykaz materiałów szkoleniowych jakie każdy uczestnik szkolenia otrzyma na własność w pkt 5 lit.c Formularza ofertowego -

Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego.

13. W trakcie przerw między poszczególnymi godzinami zajęć Wykonawca powinien zapewnić uczestnikom szkolenia serwis kawowy (kawa, herbata, woda mineralna, ciastka, kanapka dla każdego uczestnika szkolenia codziennie przez okres trwania zajęć).

14. Pomieszczenia i miejsca, w których będą się odbywać zajęcia powinny być dostosowane do wielkości grupy i powinny spełniać wymagania BHP i P.poż. uregulowane w przepisach odrębnych oraz być wyposażone w odpowiedni i w odpowiedniej ilości sprzęt spełniający wymogi bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, materiały i pomoce dydaktyczne niezbędne przy pracy spawacza.

15.Wykonawca na zajęcia teoretyczne winien zapewnić pomieszczenie wyposażone w minimum 10 stanowisk pracy.

W trakcie zajęć praktycznych przy 1 stanowisku spawalniczym może szkolić się maksymalnie 2 uczestników szkolenia - powyższe należy wyszczególnić w pkt 5 lit b

Formularza ofertowego - Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego.

16. Zajęcia powinny być przeprowadzone przez imiennie wskazanych wykładowców i instruktorów posiadających kwalifikacje zawodowe, doświadczenie i wykształcenie niezbędne do wykonania zamówienia. Wykonawca przedstawi wykaz kadry dydaktycznej do realizacji szkolenia w pkt 6 Formularza ofertowego - Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego.

17.Wykonawca zapewni nadzór wewnętrzny służący podnoszeniu jakości prowadzonego szkolenia oraz dokona sprawdzenia efektów szkolenia poprzez analizę wyników przeprowadzonego badania ankietowego.

18. Wykonawca zobowiązany oznaczyć wszystkie materiały szkoleniowe oraz dokumenty związane z organizacją szkolenia (w tym lista obecności dziennik zajęć, protokół z egzaminu, rejestr wydanych zaświadczeń, zaświadczenia itp.) oraz pomieszczenia i miejsca realizacji szkolenia informacją o finansowaniu szkolenia ramach projektu pt. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie janowskim (III)" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Oś priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy Działanie 1.1 - Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy - projekty pozakonkursowe Poddziałanie 1.1.2 - Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz Zatrudnienia ludzi młodych, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz opatrzenie logo Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój i flagą Unii Europejskiej.

Pomieszczenia i miejsca realizacji szkolenia powinny być oznaczone plakatem promującym projekt formatu minimum A-3 dodatkowo zawierającym informację o organizowanym szkoleniu.

19.Absolwenci szkolenia powinni otrzymać:

a) po pozytywnym ukończeniu szkolenia - zaświadczenie o jego ukończeniu lub inny dokument potwierdzający ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji, zawierającej elementy wymienione w § 75 ust.3 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 maja 2014r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji oraz trybu i sposobów prowadzenia usług rynku pracy (Dz.U. z 2014r., poz. 667) tj.:

- numer z rejestru,

- imię i nazwisko oraz numer PESEL uczestnika szkolenia, a w przypadku cudzoziemca numer dokumentu potwierdzającego tożsamość,

- nazwę instytucji szkoleniowej przeprowadzającej szkolenie,

- formę i nazwę szkolenia,

- okres trwania szkolenia,

- miejsce i datę wydania zaświadczenia lub innego dokumentu potwierdzającego ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji,

- tematy i wymiar godzin zajęć edukacyjnych,

- podpis osoby upoważnionej przez instytucję szkoleniową przeprowadzającą szkolenie; w przypadku instytucji, które wydają zaświadczenia zgodne z wzorem określonym w § 18 ust. 2 (załącznik nr 5) rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014r., poz.622) należy dołączyć do nich suplement zawierający następujące informacje:

- okres trwania szkolenia,

- tematy i wymiar godzin zajęć edukacyjnych oraz numer z rejestru zaświadczenia, do którego suplement jest dodatkiem, wraz z podpisem osoby upoważnionej przez instytucję szkoleniową przeprowadzającą szkolenie;

Ponadto zaświadczenie powinno zawierać logo Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, logo Unii Europejskiej oraz informację o realizacji szkolenia w ramach projektu pt.: "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie janowskim (III)" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Oś priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy Działanie 1.1 - Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy - projekty pozakonkursowe Poddziałanie 1.1.2 - Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz Zatrudnienia ludzi młodych, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

b) po zdanym egzaminie państwowym:

- świadectwo egzaminu spawacza,

- książeczkę spawacza.

Do oferty należy dołączyć wzór zaświadczenia o ukończeniu szkolenia, wzór świadectwa egzaminu spawacza i wzór książeczki spawacza.

20.W całkowitym koszcie za usługę szkoleniową należy uwzględnić wszystkie czynniki niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia, w tym m.in.: koszt materiałów szkoleniowych, odzieży ochronnej, które uczestnicy otrzymają na własność, koszt serwisu kawowego, koszt ewentualnego transportu uczestników w przypadku, jeśli szkolenie będzie organizowane poza Janowem Lubelskim, koszt egzaminu państwowego oraz koszt wydania uprawnień.

Do kosztów szkolenia nie należywliczać kosztów ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków powstałych w związku ze szkoleniem oraz w drodze do i ze szkolenia. Ubezpieczenie NNW stanowi wkład własny instytucji szkoleniowej oraz nie ma wpływu na koszt szkolenia. Koszt szkolenia nie obejmuje również kosztów badań lekarskich.

21.Przed podpisaniem umowy Wykonawca powinien dostarczyć Zamawiającemu:

a) harmonogram szkolenia na formularzu stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy;

b) CV kadry dydaktycznej wskazanej w ofercie do realizacji szkolenia, podpisane przez osobę której dotyczy;

c) umowę dotyczącą organizacji praktyki zawodowej zawartą z firmą FORTACO Sp. z o.o., ul. Lubelska 46, 23-300 Janów Lubelski.

IV. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA OFERTY

1. Ofertę należy złożyć na formularzu stanowiącym Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego na usługę szkoleniową wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami.

2. Ofertę należy sporządzić czytelnie w języku polskim z zachowaniem formy pisemnej pod rygorem nieważności.

3. Oferta i oświadczenia oraz kserokopie dokumentów poświadczonych za zgodność z oryginałem muszą być podpisane przez osobę uprawnioną do reprezentowania i składania oświadczeń w imieniu Wykonawcy - zgodnie z wpisem do właściwego rejestru. W przypadku podpisania oferty przez inną osobę wymagane jest dołączenie do oferty stosownego pełnomocnictwa (lub kopia pełnomocnictwa poświadczona za zgodność z oryginałem przez notariusza).

4. Wykonawcy występujący wspólnie (Konsorcjum, Spółka Cywilna) muszą ustalić Pełnomocnika (lidera) do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo należy dołączyć do oferty.

5.Wykonawca może złożyć tylko jedna ofertę.

6. Oferta musi zawierać:

a) poprawnie wypełniony formularz ofertowy - wg Załącznika nr 1 do zapytania ofertowego,

b) program szkolenia - wg Załącznika nr 2 do Zapytania ofertowego,

c) oświadczenie Wykonawcy o posiadaniu wpisu do rejestru instytucji szkoleniowych-wg Załącznika nr 3 do Zapytania ofertowego,

d) oświadczenie Wykonawcy o braku powiązań kapitałowych i osobowych - wg Załącznika nr 4 do Zapytania ofertowego,

e) wykaz wykonywanych usług o tematyce zgodnej z przedmiotem zamówienia w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeśli okres działalności jest krótszy - w tym okresie - wg Załącznika nr 5 do Zapytania ofertowego z załączeniem dokumentu potwierdzającego, że usługi te zostały wykonane należycie,

f) aktualny odpis z właściwego rejestru albo aktualne zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji, wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert,

g) wzór/wzory zaświadczeń potwierdzających ukończenie szkolenia i uzyskanie kwalifikacji,

h) certyfikaty jakości usług (jeśli posiada),

i) pełnomocnictwo (jeśli konieczne),

j) w przypadku gdy Wykonawca korzysta przy realizacji zamówienia z sal wykładowych, pracowni do prowadzenia zajęć praktycznych, sprzętu, narzędzi lub urządzeń nie będących jego własnością dołącza pisemne porozumienie, ewentualnie umowę o użyczeniu lub dzierżawy co najmniej na czas szkolenia.

7. Wykonawca może zaproponować tylko jedną cenę i nie może jej zmienić.

8. Cena oferty powinna być podana w PLN liczbowo i słownie z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku, zaokrąglone zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami matematycznymi oraz obejmować wszelkie koszty związane z wykonaniem zamówienia.

9. Wykonawca ponosi wszystkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty.

10.Złożenie oferty niezgodnej z obowiązującym prawem lub niezgodnej z przedmiotem zamówienia, nie zawierającej wymaganych dokumentów i oświadczeń spowoduje odrzucenie oferty.

11.Ofertę należy umieścić w zamkniętej kopercie. Koperta powinna być opatrzona nazwą i adresem Wykonawcy oraz zaadresowana na adres Zamawiającego i oznaczona:

Oferta na usługę organizacji szkolenia grupowego dla osób bezrobotnych w zakresie "Spawanie metoda MAG-135" - nie otwierać do dnia 31.07.2017r. do godz. 08.30.

V. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA I OTWARCIA OFERT

1. Ofertę należy złożyć bezpośrednio w siedzibie Urzędu - pokój nr 12 (sekretariat) lub przesłać na adres Urzędu tj.: Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim, ul. Zamoyskiego 70, 23-300 Janów Lubelski do dnia 31.07.2017r. do godz. 08.30.

2. Decydujące znaczenie dla oceny zachowania powyższego terminu ma data i godzina wpływu oferty do Zamawiającego, a nie data jej wysłania przesyłką pocztową czy kurierską. Oferty złożone po terminie nie będą podlegały ocenie.

VI. INFORMACJA NA TEMAT ZAKRESU WYKLUCZENIA

W celu uniknięcia konfliktu interesów zamówienia publiczne, z wyjątkiem zamówień sektorowych, udzielane przez beneficjenta nie będącego podmiotem zobowiązanym do stosowania ustawy Pzp zgodnie z art.3 ustawy Pzp, nie mogą być udzielane podmiotom powiązanym z nim osobowo lub kapitałowo.

Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między Zamawiającym lub osobami upoważnionymi do zaciągnięcia zobowiązań w imieniu Zamawiającego czynności związanych z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawcy a Wykonawcą, polegające w szczególności na:

a) uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej;

b) posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji;

c) pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika;

d) pozostawaniu w związku małżeńskim, stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa lub powinowactwa w linii bocznej do drugiego stopnia lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli.

VII. SPOSÓB OCENY OFERT

1.Przy wyborze oferty zamawiający będzie kierował się następującymi kryteriami:

Rodzaj kryterium

Sposób oceny oferty

Ocena oferty

I. Ogólne kryteria do oceny ofert szkoleniowych

1. Jakość oferowanego programu

szkolenia oraz w miarę

możliwości wykorzystanie

standardów kwalifikacji

zawodowych i modułowych

programów szkoleń zawodowych

dostępnych w bazach danych,

o których mowa w art. 4 ust 1

pkt 7 lit.e ustawy o promocji

zatrudnienia i instytucjach

rynku pracy.

Program szkolenia zgodny z zakresem szkolenia oraz obowiązującymi przepisami prawa i wymaganiami zamawiającego oraz w razie możliwości wykorzystanie standardów kwalifikacji zawodowych

i modułowych programów szkoleń zawodowych dostępnych w bazach danych, o których mowa w art. 4 ust 1 pkt 7 lit.e ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy lub w przypadku szkoleń, których programy określone są

odrębnymi przepisami, program zgodny

z tymi przepisami.

spełnia / nie spełnia

2. Dostosowanie kwalifikacji

i doświadczenia kadry

dydaktycznej do zakresu

szkolenia.

posiadane wykształcenie, kwalifikacje, uprawnienia oraz doświadczenie zawodowe zgodne z kierunkiem szkolenia.

spełnia / nie spełnia

3. Dostosowanie wyposażenia

dydaktycznego i pomieszczeń

do potrzeb szkolenia,

z uwzględnienie bezpiecznych

i higienicznych warunków

realizacji szkolenia.

posiadanie odpowiednio dostosowanego wyposażenia dydaktycznego i pomieszczeń do potrzeb szkolenia, z uwzględnieniem bezpiecznych i higienicznych warunków realizacji szkolenia.

spełnia / nie spełnia

4. Rodzaj dokumentów

potwierdzających ukończenie

szkolenia i uzyskanie

kwalifikacji.

wzór zaświadczenia lub innego dokumentu potwierdzającego ukończenie szkolenia i uzyskanie umiejętności lub kwalifikacji,

o ile przepisy odrębne nie stanowią inaczej, zawierającego:

- numer rejestru,

- imię i nazwisko oraz numer PESEL

uczestnika szkolenia a w przypadku

cudzoziemca numer dokumentu

stanowiącego tożsamość,

- nazwę instytucji szkoleniowej

przeprowadzającej szkolenie,

- formę i nazwę szkolenia,

- okres trwania szkolenia,

- miejsce i datę wydania zaświadczenia lub

innego dokumentu potwierdzającego

ukończenie szkolenia i uzyskanie

umiejętności lub kwalifikacji,

- tematy i wymiar godzin zajęć

edukacyjnych,

- podpis osoby upoważnionej przez

instytucję szkoleniową prowadzącą

szkolenie.

/ocena dokonywana będzie w oparciu

o załączone wzory zaświadczeń/

spełnia / nie spełnia

II. Dodatkowe kryteria do oceny ofert szkoleniowych

1. Doświadczenie instytucji

szkoleniowej w realizacji szkoleń

o tematyce zgodnej

z przedmiotem zamówienia

potwierdzone dokumentami, że

usługi zostały wykonane należycie

a) 5 i więcej szkoleń - 10 pkt

b) od 1 do 5 szkoleń - 5 pkt

c) brak szkoleń potwierdzonych

dokumentami- 0 pkt.

za 1 szkolenie przyjmuje się w zakresie

zgodnym z przedmiotem zamówienia dla co najmniej 10 osób dorosłych, którego fakt zakończenia potwierdzony został dokumentem potwierdzającym należyte wykonanie usługi.

W przypadku, gdy Zamawiający jest podmiotem, na rzecz którego usługi wskazane w wykazie zostały wykonane, Wykonawca nie ma obowiązku przedkładania dowodów potwierdzających ich należytego wykonania.

max. 10 pkt

2. Posiadanie przez instytucję

certyfikatu jakości usług.

a) posiadanie certyfikatu systemu

zarządzania jakością kształcenia/

szkolenia wydanych na podstawie

międzynarodowych norm ISO - 5 pkt

b) posiadanie akredytacji kuratora

oświaty* - 5 pkt

c) brak certyfikatu jakości usług oraz

akredytacji - 0 pkt

/ocena dokonywana będzie w oparciu

o załączone ważne certyfikaty/

max. 10 pkt

3. Koszt szkolenia.

najniższa cena oferty brutto

Lp= ---------------------------------- x 80 pkt

cena oferty ocenianej brutto

max. 80 pkt

Suma punktów

max. 100 pkt

* do uznania przez Zamawiającego punktów w zakresie posiadania przez Wykonawcę akredytacji, nie jest konieczna zgodność liczby godzin szkolenia objętego akredytacją z liczbą godzin szkolenia objętego zamówieniem, a także nie jest konieczna zgodność miejsca prowadzenia akredytowanego szkolenia wskazanego w uzyskanej akredytacji z miejscem realizacji przedmiotowego szkolenia.

2. Oferty będą oceniane na podstawie informacji zawartych w ofercie szkoleniowej oraz załącznikach do oferty.

3. Za najkorzystniejszą uznana zostanie oferta, która spełniać będzie wszystkie wymagania i kryteria oraz uzyska najwyższą ilość punktów spośród kryteriów podlegających punktacji.

4. W przypadku, gdy oferty dwóch lub więcej Wykonawców uzyskają taką samą ilość punktów, przeprowadzenie szkolenia zostanie zlecone temu Wykonawcy, który oferuje najniższą cenę szkolenia.

5. Jeżeli nie można wybrać oferty najkorzystniejszej z uwagi na to, że dwie lub więcej ofert przedstawia taki sam bilans punktów i takie same ceny, Zamawiający wzywa Wykonawców, którzy złożyli te oferty do złożenia ofert dodatkowych, z tym że nie mogą zaoferować cen wyższych niż zaoferowane w poprzednio złożonych ofertach.

6. Jeżeli Wykonawca, którego oferta została wybrana uchyla się od zawarcia umowy, Zamawiający może wybrać umowę najkorzystniejszą spośród pozostałych ofert bez przeprowadzenia ich ponownej oceny.

7. Ogłoszenie wyników nastąpi niezwłocznie po wyborze najkorzystniejszej oferty na stronie internetowej urzędu oraz Zamawiający zgodnie z wyborem, pisemnie, Faksem lub drogą elektroniczną zawiadomi wszystkich Wykonawców, którzy złożyli oferty.

VIII. INNE POSTANOWIENIA

1. Zamówienie zostanie zrealizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, ofertą Wykonawcy oraz umową, której wzór stanowi Załącznik nr 6 do Zapytania ofertowego.

2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania, jeżeli jego realizacja nie będzie leżała w interesie Zamawiającego.

Jednocześnie informujemy, że złożenie oferty nie będzie wiązało stron oraz że w trakcie oceny ofert możemy zwracać się do instytucji szkoleniowej o dodatkowe informacje niezbędne przy dokonywaniu oceny.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (15)8720240, wew. 26 -

Barbara Kosińska - osoba uprawniona do kontaktowania się z Wykonawcami

Załączniki:

1. Formularz ofertowy - Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego.

2. Program szkolenia - Załącznik nr 2 do Zapytania ofertowego.

3. Oświadczenie Wykonawcy o posiadaniu wpisu do rejestru instytucji szkoleniowych - Załącznik nr 3 do Zapytania ofertowego.

4. Oświadczenie Wykonawcy o braku powiązań kapitałowych i osobowych - wg Załącznika nr 4 do Zapytania ofertowego.

5. Wykaz wykonywanych usług - Załącznik nr 5 do Zapytania ofertowego.

6. Wzór umowy szkoleniowej wraz z załącznikami - Załącznik nr 6 do Zapytania ofertowego.

10. Wzór umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych wraz załącznikami - Załącznik nr 4 do umowy szkoleniowej.

Wytworzyła: Barbara Kosińska 2017-07-21
Zamieścił: Piotr Sawicki 2017-07-21 13:16:26
Ilość wyświetleń: 826
BIP Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim tel./fax 015 872-02-40, 015 872-25-34